2. kolo Všejany - Litol B 5:2, (0:0)

V sobotu jsme se představili poprvé na domácím hřišti v právě začaté sezóně. Soupeřem nám byla rezerva Litole, která přijela s mladým, avšak bojovným kádrem. První půle sice branku nepřinesla, ale bylo v ní k vidění dost šancí, převážně na naší straně. Tu největší měl P. Bouška, který postupoval sám na brankáře hostí, ovšem ten jeho pokus vykopl nohou. Střely J. Vašáka poté skončily mimo, nebo opět na výborně chytajícím brankáři. Jedinou vážnou příležitostí hostí tak byla hlavička po rohovém kopu, která skončila mimo.

Druhý poločas začal nastřelenou tyčí, kterou trefil z hranice vápna útočník Litole. Hned na to udeřilo na druhé straně. D. Hejduk poslal ze standardní situace výborný cent, M. Hanuš otevřel oči a hlavou nás poslal do vedení. S góly se poté roztrhl pytel. Jen pár minut uběhlo a sám na brankáře běžel J. Vašák, který navýšil na 2:0. Dalších pár minut a po přihrávce J. Říhy běží osamocen tentokrát M. Hanuš, který ještě přenechal gólovou radost P. Bouškovi, jenž usměrňoval do prázdné branky. Zápas se zdál v ten moment rozhodnutý. Ovšem slabší chvilku si vybral náš brankář A. Matyásko a slabou střelu pustil za svá záda. Hosté vycítili šanci a ve zbytku zápasu byli lepší. Svou chybu A. Matyásko napravil, když vyškrábl gólovou hlavičku k tyči. Deset minut před koncem se však hostům podařilo snížit. Definitivně mohl rozhodnout P. Bouška, který se postavil k penaltě po faulu na M. Hanuše. Poprvé co je ve Všejanech, tak z penalty zklamal a uchoval hostům naději. Tu zhasl muž zápasu M. Hanuš, který nejprve prošel do vápna a z boku zvýšil na 4:2 a v nastavení ještě přehodil brankáře a uzavřel účet sobotního zápasu.

branky: Hanuš M. 3, Bouška P., Vašák J.

sestava: A. Matyásko - T. Šáfr, M. Kubín, D. Hejduk, L. Suk - M. Mádle, J. Říha, M. Hanuš, M. Sutter (T. Schovanec) - P. Bouška, J. Vašák