Všejany - Lipník 5:3, (4:0)

S blížícím se koncem sezóny přišel čas pro odvetný zápas s naším nejbližším soupeřem z Lipníku. Úvod klání patřil hostům, kteří zahrozili přetaženým centrem, který odvracel J. Říha na břevno. To však bylo ze strany soupeře pro první poločas vše a přišly naše chvíle. I u naší první příležitosti stál J. Říha, který dlouhý aut T. Šáfra nasměroval hlavou mimo. O chvíli později hlavičkoval po rohovém kopu vedle pro změnu T. Šáfr. V ještě větší šanci se ocitl P. Bouška, když obešel dva obránce, ale i do třetice si míč cestu mezi tři tyče nenašel. Poté však svým napadáním donutili naši útočníci obranu hostů k chybě a P. Bouška využil moře času k úvodní brance. Netrvalo dlouho a odražený míč po rohu se dostal opět ke stejnému hráči a ten střelou po zemi navýšil naše vedení. O dalších několik minut později uvolnil L. Michl u lajny M. Suttera, který centrem našel nabíhajícího T. Šáfra a bylo to o tři branky. Když se navíc střela z přímého kopu od A. Vrbky otřela o domácí zeď a skončila v brance, zdálo se, že je po poločase rozhodnuto.

Do toho druhého jsme však vstoupili vlažně a ještě více naše snahy otupila první branka Lipníku, když útočník sám před A. Matyáskem úspěšně zvolil přehození našeho brankáře. Přibližně v 70. minutě se opět hráč hostí dostal sám před A. Matyáska a i tentokrát si poradil. Pár minut před koncem to vypadalo, že nás definitivně uklidní J. Řehoř, který došel až k velkému vápnu, kde z kroku překonal dva bránící hráče a vstřelil pátou branku. Jenomže jen o malou chvíli později hosté opět snížili na dvě branky na 5:3, jak také utkání skončilo.

branky: P. Bouška 2, T. Šáfr, A. Vrbka, J. Řehoř

sestava: A. Matyásko - L. Michl, M. Kubín (J. Řehoř), A. Vrbka, L. Suk - M. Sutter (D. Král), J. Říha, M. Mádle, T. Šáfr - J. Vašák, P. Bouška (V. Rybář)