TJ Všejany - Velenice 6:2, (5:1)

Poslední zápas úspěšné sezóny jsme zakončili v rytmu celého roku a zvítězili 6:2. Závěrečná kola byla jistě pro mnohé zážitkem, neboť jsme se těšili velkému zájmu našich fanoušků, který vyvrcholil autobusovým zájezdem do Jíkve. Souboj o druhou příčku a šance na postup do okresního přeboru, kterého bohužel nedosáhneme (neboť Polaban B sestoupil z B. třídy) přilákal i na zápas s Velenicí dost našich příznivců. Vzhledem k posledním výsledkům, jsme měli z našeho soupeře respekt a snažili se do utkání vstoupit aktivně. To se nám také povedlo a již po několika minutách si rohový kop M. Mádleho našel krk M. Suttera a ten se štěstím překonal hostujícího brankáře. Ostatně většina gólů ten den patřila do kategorie šťastných. Ten druhý totiž padl po přímém kopu A. Vrbky, jehož střela těsně před brankářem více odskočila a rázem to bylo o dvě branky. Na 3:0 zvyšoval P. Bouška, který využil přihrávky M. Suttera a překonal gólmana o tyč. Také hosté stříleli branky s naším přispěním. M. Kubín si totiž ve snaze zablokovat centr srazil míč do své branky. Nedlouho na to M. Mádle prodlužoval aut T. Šáfra, míč ještě tečoval hostující obránce a M. Sutter již doklepával z brankové čáry - 4:1. Poločasovou tečku udělal P. Bouška, když mu míč ve vápně přihrál J. Říha a náš střelec svou 28. brankou sezóny opět o nohu obránce rozvlnil síť.

Druhý poločas již tak pohledný nebyl, přesto v něm padly dvě branky. Nejprve využil chybné rozehry J. Vašák a sám před brankářem nezaváhal - 6:1. Poté zvonila tyč, když přihrávku F. Krátkého ze vzduchu napálil levačkou M. Mádle, ale jeho výstavní rána se odrazila od brankové konstrukce ven. Na druhé straně se předvedl také A. Matyásko. Nejdříve hráč hostí krásně ve vzduchu střihl nůžkami, ale náš brankář byl pozorný. Nedlouho na to po rohovém kopu a hlavičce padal míč pod břevno, jenže A. Matyásko předvedl zákrok dne a míč vyškrábl na roh. I on byl však krátký, když střelu hostí přizvedl M. Mádle a padl tak poslední gól na všejanském hřišti této sezóny.