Jíkev - Všejany 0:2, (0:1)

Přímý souboj o druhé místo jsme zvládli a po výhře 2:0 si odvážíme všechny body. Soupeř od úvodu nastoupil pouze s 10 hráči, což jsme však nedokázali pořádně využít. Řadou nepřesností a unáhlenými řešeními jsme se lehce zbavovali balonů. V prvním poločase z tohoto stereotypu vystoupily pouze dvě akce. To když J. Říha míč dloubnul za obranu na P. Boušku a ten si sám před brankářem poradil střelou pod břevno. V druhé šanci se ocitl opět náš kanonýr, když zaútočil stoper M. Kubín, ovšem jeho přesný centr poslal P. Bouška hlavou mimo.

Chvíli po začátku druhého dějství si spolupráci opět zopakovali J. Říha a P. Bouška, který sám před brankářem znovu nezaváhal. O chvíli později však dostal D. Král po běžném faulu k překvapení druhou žlutou kartu a dohrávalo se deset na deset. V ten moment začala hrát i Jíkev, ovšem výsledkem bylo pouze větší držení míče, jinak šance žádná. To už tradičně její hráči neunášeli a tak nejprve po hrubém faulu následovala druhá žlutá karta a vyloučení pro jíkevského záložníka. O chvíli později obránce se žlutou kartou zakopl balon, rozhodčí vytáhl druhou žlutou kartu, tu ovšem neudělil a hráči domluvil. Aby toho nebylo málo, tak ten samý hráč o chvíli později chytil pod krkem J. Řehoře a rozhodčí zápas raději několik minut před koncem ukončil.

branky: P. Bouška 2

karty: D. Král (č), J. Říha (ž), L. Michl (ž)

sestava: A. Matyásko - L. Michl, M. Kubín, A. Vrbka, T. Šáfr - M. Sutter (V. Rybář), J. Říha, M. Mádle (D. Král), J. Vašák (J. Řehoř) - P. Bouška, F. Krátký