3. kolo Bříství - Všejany 1:7, (0:2)

Ve třetím kole jsme se představili na půdě Bříství, tedy u celku, na který nám to v minulé sezóně šlo. Zdviženým prstem pro nás byl letní přípravný zápas, který skončil 2:2. Již v úvodu bylo znát, jak se budou oba celky prezentovat. Domácí prakticky každou akci zakládali dlouhým nakopnutým balonem, kterým se snažili hledat vysoké útočníky. My jsme se snažili hrát zejména po zemi, ale řadu útoků jsme řešili nepřesně nebo příliš unáhleně. Do první šance se dostal J. Vašák, který přihrávku M. Mádleho poslal s přispěním domácího brankáře z vápna do tyče. O několik minut později pronikl ten samý hráč do vápna domácích, kde byl sražen a nařízenou penaltu proměnil M. Hanuš. Další šance skončila opět naším gólem. P. Bouška vyslal přihrávku na M. Suttera, který "halfvolejem" poslal míč z hranice vápna na zadní tyč. Vedení mohl do poločasu zvýšit ještě J. Říha, ovšem z blízka z úhlu brankáře nepřekonal.

Úvod druhého dějství znamenal rozhodnutí o výsledku. P. Bouška prošel z boku do vápna, kde našel M. Hanuše a ten z blízka navýšil skóre. O chvíli později si míč vyměnili P. Bouška s M. Hanušem a na konci stál J. Vašák, jenž uklidil míč k tyči. Poté se po rohu dočkali také domácí a připravili tak A. Matyáska o čisté konto. Definitivní rozuzlení přinesl nehezký moment z půle hřiště. Kapitán domácích, utíkaje vstříc naší brance, byl stíhán P. Bouškou a naprosto nesmyslně se po něm ohnal nohou, kdy mu prošlápl koleno. Nemohlo následovat nic jiného, než červená karta. Přesilu o jednoho muže jsme ještě třikrát využili. Nejprve M. Sutter proměnil nájezd po přihrávce T. Šáfra, poté L. Balatka po příhře M. Hanuše dopravil míč nadvakrát do sítě a poslední slovo měl opět M. Hanuš, který po přihrávce T. Schovance zkompletoval hattrick. V závěru ještě nebyl pro ofsajd uznán gól L. Balatky, který doklepával střelu M. Suttera do tyče.

branky: M. Hanuš 3, M. Sutter 2, J. Vašák, L. Balatka

sestava: A. Matyásko - T. Šáfr, M. Kubín, D. Hejduk (L. Michl), L. Suk - M. Mádle (T. Schovanec), J. Říha, M. Hanuš, M. Sutter - J. Vašák, P. Bouška (L. Balatka), připraven V. Rybář