Všejany - Opočnice 1:4, (1:1)

28.09.2008 19:28

Duel s vedoucím mužstvem tabulky pro nás nedopadl vůbec dobře a ve dvojnásobném oslabení jsme podlehli o tři branky. Do utkání jsme vstoupili s novou posilou - J. Říhou, který se vrátil z hostování z Loučeně. Dále na lavičku po dlouhé době usedl J. Vašák.

První poločas začal bojovně a bez šancí na obou stranách. První vážná situace nastala po autovém vhazování, kdy byl faulován F. Krátký a nařízený pokutový kop také sám proměnil - 1:0. Rovněž hosté potrestali svou jedinou šanci a po chvíli vyrovnali na 1:1. Poté byl po druhé žluté kartě vyloučen P. Bouška a první poločas jsme dohrávali v oslabení.

Druhá půle pokračovala v duchu té předchozí. Změna nastala, když se hosté dostali do vedení 1:2. Poté již hráli v pohodě a přidali třetí branku. Po druhé žluté kartě byl vyloučen ještě L. Šuk a hosté další brankou zvítězili 1:4.

branka: F. Krátký

karty: P. Bouška (č), L. Šuk (č), T. Šáfr (ž)

sestava: A. Matyásko - J. Říha, M. Kubín, A. Vrbka, L. Šuk - V. Rybář (M. Mádle), T. Šáfr (J. Řehoř), M. Sutter, V. Bárta (J. Vašák) - P. Bouška, F. Krátký