16. kolo Všejany - Městec B 1:1, (0:0)

07.05.2009 17:52

    V sobotním odpoledni jsme se poprvé na jaře představili domácímu publiku a to hned proti vedoucímu mužstvu z Městce. Po bodově nevydařeném vstupu do soutěže již bylo potřeba bodovat a to nejlépe naplno. Pro zranění z minulého zápasu nám chyběl M. Kubín a kvůli mimofotbalovým povinnostem L. Suk, naopak po vypršení disciplinárního trestu nastoupil M. Mádle.

    Celý zápas se nesl především v bojovném duchu, kombinace bylo poskromnu a většina šancí na obou stranách vznikla po standartních situacích. V prvním poločase jsme navázali na úvodní dějství z Budiměřic. Série několika velkých příležitostí, které buď skončily mimo branku, nebo v náručí brankáře mohla být potrestána stejně jako minulý zápas vedením soupeře. To když hráč hostí vracel míč do našeho vápna na svého spoluhráče, který přehodil A. Matyáska, ale před brankovou čárou míč vykopl J. Říha. Poločas tedy skončil bez branek.

    Druhé dějství se odehrálo především ve středu hřiště a bez šancí. Poté se však městecký útočník zjevil před A. Matyáskem, byl faulován a po proměněné penaltě jsme rázem prohrávali. Veškerou sílu jsme vrhli do útoku, což se vyplatilo o několik minut později. V. Rybář doběhl dlouhý míč, nacentroval na M. Suttera, ten byl faulován a rovněž z penalty vyrovnal P. Bouška. V závěru jsme měli ještě jednu velkou příležitost utkání otočit. Ale hlavička po centru skončilo opět pouze v náruči brankáře.

 

Jméno

Post

Góly ŽK ČK Střídání
A. Matyásko      B - - -
L. Michl OP -  - - -
T. Šáfr OS - - - -
A. Vrbka OS -  - - -
J Říha OL - - - -
M. Sutter ZP - - - -
M. Mádle    ZS - - - -
F. Krátký ZS - - - 1
V. Bárta ZL - - - 2
D. Ďurač Ú - - -
P. Bouška Ú Góly - - -
V. Rybář S - - -

1

J. Matyásko S - - - 2

Zpět