Všejany - Křinec 2:4, (2:2)

20.05.2009 13:58

Souboj domácích Všejan a posledního Křince měl dopadnout výhrou pro nás, avšak výsledek nakonec dopadl jinak. První poločas jsme sice měli převahu, ale naše dva zásahy byly soupeřem pokaždé dorovnány. Do vedení nás poslal D. Ďurač, když zužitkoval chybu obrany hostí a v samostatném úniku neposedný balon uklidil do branky. Vyrovnání přišlo za chvíli, když se útočník dostal za naši obranu, byl faulován a A. Matyásko byl z nařízené penalty překonán. Další šance byla opět gólová, to M. Sutter zahrál roh, který D. Ďurač prodloužil na J. Říhu, ten si ještě položil obránce a skóroval – 2:1. Do poločasu se však po rohu prosadili i hosté a vyrovnali na 2:2.

Ihned zkraje druhé půle šel poprvé do vedení náš soupeř, kdy využil nepřesnosti v naší obrané fázi. Šanci na vyrovnání měl J. Říha, ale jeho střelu brankář hostí vyrazil. Když poté hosté z brejku zvýšili na 2:4, bylo o utkání rozhodnuto. O zkorigování výsledku se ještě pokoušel T. Šáfr, ale jeho přihrávku na malé vápno nedokázal nikdo z útočících dopravit do branky.