Všejany - Křečkov 3:1, (0:1)

22.06.2009 21:53

V posledním zápase sezóny jsme přivítali celek z Křečkova. Tomuto zápasu přihlížel i početný zástup fanoušků a i z toho důvodu jsme chtěli zvítězit. První poločas se nám vůbec nedařilo a soupeř toho také dokázal využít. První šanci ještě A. Matyásko dokázal zneškodnit, ale po další nepřesnosti v našem vápně se dostal hráč hostí k volnému míči a uklidil jej k tyči. O několik minut později se ocitl v další příležitosti a střela skončila na břevně, což byl asi klíčový moment pro zbytek utkání. Do konce prvního poločasu jsme sice byli aktivnější, ale gólový efekt se nedostavil.

Do druhého dějství jsme vstoupili posilněni poločasovým pohovorem a to se konečně projevilo i na výsledku. Utkání si totiž vzal do své správy až do předposledního kola gólově trápící se P. Bouška. Minulý týden se trefil dvakrát a teď se mu povedl dokonce hattrick. Vyrovnání přišlo po souhře s F. Krátkým a s trochou štěstí míč přeplachtil brankáře hostí - 1:1. Do vedení nás poslal z trestného kopu, který umístil k tyči - 2:1 a to nejlepší si nechal na konec. Chvíli před posledním hvizdem přebral na polovině balon, prošel s ním až do velkého vápna a třetímu gólu už nezabránil ani golman - 3:1. Vítězstvím jsme tedy uzavřeli letošní sezónu na osmém místě.