Všejany - Krchleby 0:4

23.02.2009 09:26

První letošní utkání na velkém hřišti jsme sehráli na půdě Lipníka proti zástupci okresního přeboru, týmu Krchleb. I přes nepříznivé počasí a příval sněhu bylo hřiště velice dobře připraveno. V první půli měl míč na kopačkách častěji náš soupeř a my pouze vyráželi do brejků. První gól padl po trestném kopu, kdy nepříjemnou střelu A. Matyásko sice vyrazil, ale na dorážku již nestačil. Druhou branku jsme si po nepřesnostech dali sami. A když soupeř po brankách z trestného kopu a rohu zvýšil již na 4:0, bylo o vítězi rozhodnuto i přes několik šancí, přičemž tu největší měl M. Sutter, který běžel sám na brankáře, ale branku netrefil.

Druhý poločas jsme začli velkým tlakem, který však v branku nevyústil, následně přišel útlum a zápas se již spíše dohrával.

Sestava: A. Matyásko - A. Vrbka (P. Bouška), M. Kubín, J. Říha, T. Šáfr - M. Sutter, J. Truksa (D. Ďurač), S. Šikal, V. Bárta - J. Matyásko (J. Truksa), F. Krátký