Všejany - Kněžice 2:1, (1:1)

15.06.2009 19:55

Definitivní jistota záchrany, to by pro nás znamenalo případné vítězství nad Kněžicí. Avšak že se nejednalo o úkol lehký, bylo zřejmé po pohledu na tabulku, zejména tu jarní. Náš soupeř totiž na jaře našel přemožitele pouze v Bobnicích, jinak zbylá klání vyhrál a poradil si i s lídrem tabulky z Libice. Do utkání jsme vstoupili s velkou snahou od každého hráče. V prvním poločase jsme měli několik vyložených šancí. Dvakrát před brankářem stál P. Bouška, jednou osamocen hlavičkoval J. Říha, ale branky z těchto příležitostí nepadli. Tu vstřelil až F. Krátký a to ne ledajakou. P. Bouška zahrál rohový kop a náš nejlepší střelec zády k brance poslal míč špičkou kopačky kolem sebe o tyč do sítě – 1:0. Jeden ze svých rohů však využili i hosté. Rozehráli ho na krátko a jeden z nabíhajících hráčů poslal míč pod břevno – 1:1.

Druhý poločas načala velká šance F. Krátkého, ale brankou skončila až ta další. M. Sutter rozehrál přímý kop na zadní tyč, kam si naběhl J. Říha a tentokrát se hlavou nemýlil – 2:1. Zbytek utkání jsme odehráli velice bojovně a každý odevzdal vše, co v něm bylo. Zcela zaslouženě jsme si tedy připsali potřebné tři body.