Všejany - Hradčany 4:3, (1:1)

08.11.2008 20:49

Do domácího utkání jsme vstupovali s kupou zraněných. Zraněni byli A. Mich, L. Michl, A. Vrbka, D. Král a na chvíli hrající M. Sutter.

První poločas patřil spíše hostům, kteří měli míč častěji na kopačkách. Do vedení šli těsně před poločasem hosté, když vstřelili branku po rohovém kopu - 0:1. Ještě do hvizdu dělícího tento zápas však po skvělé přihrávce M. Mádleho srovnal P. Bouška 1:1.

Druhý poločas však začal katastrofálně. Nejprve naší chybu vystihl a potrestal hostující záložník - 1:2. O pár minut déle jsme si dokonce vstřelili vlastní branku - 1:3. Poté však nastal neskutečný obrat v gólové režii F. Krátkého. Snížení obstaral z pokutového kopu po ruce protihráče - 2:3, vyrovnal po faulu ve vápně na T. Šáfra - 3:3 a poprvé nás do vedení dostal, když do branky doklepl centr T. Šáfra - 4:3. Za obrat a bojovnost si zaslouží všichni zúčastnění poděkování a velkou chválu a hřát nás můžou těžce vybojované tři body.