TJ Všejany – Křečkov 2:1, (1:1)

08.11.2009 15:49

Další veledůležité utkání nás čekalo v domácím prostředí proti Křečkovu. Obě mužstva se krčí v dolních patrech tabulky, a tak je pro nás konečné vítězství velice důležité. První poločas měl velice podobný průběh posledním dvěma zápasům. Rychle jsme se dostali do vedení, když si míč vyměnili P. Bouška s F. Krátkým a prvně jmenovaný šanci zakončil k tyči – 1:0. O několik minut později se náš útočník objevil v podobné pozici, avšak nastřelil jen tyč branky. Vyrovnání hostů přišlo z přímého kopu a poločas se už jen dohrával.

Do toho druhého jsme vstoupili s velkou územní převahou, kterou jsme si drželi po celý zbytek zápasu. Rozhodnutí přišlo přibližně v 60. minutě hry. Branku začal individuálním průnikem J. Říha, který si v poslední moment položil bránícího hráče a poté míč předložil před poloprázdnou branku F. Krátkému a ten se štěstím vstřelil rozhodující branku zápasu. V poměru 2:1 utkání skončilo a my jsme se tak mohli radovat z vydřených bodů, avšak předvedená hra příliš spokojenosti rozhodně nepřinesla.

branky: P. Bouška, F. Krátký

karta: M. Mádle (ž), P. Bouška (ž)