TJ Všejany – Hradčany 5:2, (2:2)

08.11.2009 15:45

Velmi důležitý bod v sezóně pro nás znamenal domácí zápas proti Hradčanům. Oběma celkům se totiž nedaří, tudíž pro nás byla případná výhra velmi důležitá až nezbytná.

Do utkání jsme vstoupili výborně. První dvě střely na branku v úvodních pěti minutách znamenaly naše vedení 2:0. Nejprve za vápnem vystřelil P. Bouška a brankář nedokázal střele zamezit. O chvíli později šel sám na branku D. Ďurač a s přehledem překonal posledního hráče hostí. Avšak jak jednoduše jsme k vedení došli, tak lehce jsme ho rovněž ztratili. Nejprve hostující útočník využil našeho nedůrazu a zblízka přehodil A. Matyáska. O pár desítek minut hradčanský hráč napřáhl z dálky a jeho střela skončila v brance – 2:2.

Druhý poločas byl však zcela v naší režii. Hned v úvodu využil svou šanci opět P. Bouška a pozadu nezůstal ani druhý střelec D. Ďurač, když nám z blízka vrátil dvoubrankové vedení – 4:2. O tečku se postaral D. Král, který do prázdné branky uklidil přihrávku P. Boušky – 5:2.

branky: P. Bouška 2, D. Ďurač 2, D. Král

karta: T. Šáfr (ž)