TJ Všejany – Budiměřice 1:1, (1:1)

08.11.2009 15:43

V domácím klání proti Budiměřicím bojovaly oba celky o svou první výhru v sezóně. Té se však po konečném hvizdu ani jeden celek nedočkal.

Zápas pro nás však začal výborně. Hned po třech minutách jsme zahrávali přímý kop z 25 metrů a A. Vrbka míč poslal nechytatelně k tyči. Poté však převzali iniciativu hosté a ta jim bohužel vydržela až do konce. Během prvního poločasu sice žádná velká šance ani na jedné straně nepřišla, ale Budiměřicím se podařilo vyrovnat ze stejné herní situace jako A. Vrbkovi, tedy z přímého kopu. Těsně před koncem poločasu propálil zeď jeden ze záložníků našeho soupeře. Ihned po rozehrání bylo první dějství ukončeno.

Druhý poločas probíhal obdobně. Nám se vůbec nedařilo a více ze hry měli rozhodně hosté. Ti mohli váhy naklonit na svou stranu těsně před koncem, kdy jejich útočník orazítkoval naše břevno. Více se už nestalo a utkání tak skončilo 1:1.

branka: A. Vrbka

karta: P. Bouška (ž)