Sloveč - TJ Všejany 3:0, (2:0)

04.06.2009 21:01

Zápasem ve Slovči pro nás končila série zápasů z prostředku či spodku tabulky. V tomto utkání jsme se však namohli spolehnout na brankáře A. Matyáska a tak do branky musel nastoupit M. Sutter. V utkání jsme chtěli navázat na první polovinu předešlého zápasu, avšak to hned v první minutě dostalo za své, když se hráč domácích dostal za naši obranu a pohodlně skóroval. Když už jsme začali soupeře přehrávat a přicházely i šance, vystřelil záložník soupeře z dálky a rázem vedl o dvě branky. Tak také skončil první poločas.

Druhý začal obdobně. Přibližně po deseti minutách přišel centr ze strany, míč putoval celým vápnem, až se k němu protlačil jeden z hráčů Slovče a zvýšil již na 3:0. Ve zbytku zápasu jsme sice byli aktivnější a nebezpečnější, ale ani jednu ze svých šancí jsme nedokázali využít. Domácí nás tak přehráli svou bojovností a zaslouženě vyhráli. Nezbývá nám tedy než zabrat ve zbylých utkáních a pokusit se vybojovat umístění v horní polovině tabulky v podobě sedmé příčky, na kterou v současnosti ztrácíme dva body.