Sány - Všejany 1:2, (0:1)

20.05.2009 14:04

Do Sán jsme zajížděli opět v roli mírného favorita s potřebou získání tří bodů. Domácí na tom byli obdobně, protože se snažili výhrou odpoutat od dna tabulky. Úvod utkání patřil domácím, kteří vyslali několik střel, ale ty byly buď nepřesné nebo nedůrazné. O změnu skóre se postaral jako první F. Krátký, jenž využil zaváhání domácí obrany i s brankářem -0:1. Sány měly svou největší šanci chvíli před poločasem, kombinací se dostali až na úroveň penalty, odkud útočník vystřelil přesně k tyči, avšak A. Matyásko střelu vyrazil, do odkryté branky dorážel další z útočících, ale i jeho ležící brankář bravurně vychytal. Poločas tedy skončil našim vedením.

Po 10ti minutách hry se opět prosadil z malého vápna F. Krátký a rázem to bylo o dvě branky. Několik minut před koncem, však záložník domácích nastřelil ruku jednoho z hráčů Všejan a z pokutového kopu snížil na 1:2. Více toho však domácí nestihli a tak jsme si odvezli zasloužené a potřebné tři body.