Rožďalovice B – TJ Všejany 4:0, (2:0)

08.11.2009 15:39

K druhému utkání jsme zajížděli na hřiště v Rožďalovicích, kde jsme se utkali s místní rezervou. Tým, který minulou sezónu hrál soutěž o stupínek vyšší, nám během 90 minut ukázal svou sílu.

Přibližně úvodní čtvrthodinu jsme byli schopni s domácími držet krok, avšak jak čas ubíhal, soupeř se dostával do tempa a začal nás přehrávat. Rozdíl byl zejména v pohybu a kombinaci. My jsme se na dostřel druhé branky dostávali jen občas. To v našem vápně to často hořelo. Do vedení se Rožďalovice dostali z rohového kopu a chvíli před poločasem ho zvýšili po závaru v našem vápně.

Druhá část dějství vypadala obdobně. Domácí přidali další dvě branky do otevřené obrany. My jsme si sice dvě nadějné šance vytvořili, ale ani jednu jsme nedokázali proměnit. Utkání jsme tak prohráli jednoznačně, avšak zaslouženě 4:0.

karty: A. Vrbka (ž), F. Krátký (ž)