Rožďalovice B – TJ Všejany 4:0, (1:0)

08.11.2009 15:50

Na perfektně připraveném trávníku v Městci Králové jsme se představili v rámci10. kola podzimní soutěže. První poločas probíhal ve velice svižném tempu, ve kterém jsme rozhodně nehráli druhé housle. Byli jsme to naopak my, kdo mohl jít do vedení a to hned několikrát. Žádnou z šancí jsme však nedotáhli až do gólového konce. Střely P. Boušky a M. Mádleho totiž skončili na dobře chytajícím brankáři domácích. Na druhé straně byl náš soupeř poprvé blízko úvodní brance po rohovém kopu. V malém vápně totiž nastal velký závar, z něhož vygradovalo nastřelené břevno a vynikající zákroky P. Tišlera. Ani ty však nestačili na situaci těsně před koncem poločasu, kdy využil přihrávku z boku vápna jeden z domácích.

Druhý poločas jsme hru už otevřeli a soupeř nás potrestal hned třikrát. Nejprve se řítili hned tři domácí na samotného M. Kubína a brejk s přehledem proměnili. Následovala další svižná akce a přímý kop, po kterém jsme odjížděli domů s prohrou 0:4.

karty: J. Říha (ž), T. Šáfr

sestava:                                                                       P. Tišler