Poděbrady - Všejany 3:1, (1:1)

08.11.2009 15:44

Ani náš nejlepší výkon nestačil na bodový zisk ze hřiště soupeře. Utkání pro nás přitom začalo dobře. Přibližně po čtvrt hodině hry vyslal M. Sutter do samostatného úniku V. Rybáře, ten však ve velké tísni nedokázal zakončit. O několik minut později se po pěkné kombinaci dostal sám před brankáře P. Bouška, ale z hranice vápna minul branku. Za promarněné šance přišel trest, když nám utekl útočník domácích a poslal soupeře do vedení. To samé se povedlo i nám, když naše akce začala již od brankáře A. Matyáska a pokračovala jen několika doteky přes J. Říhu a V. Bártu, který vyslal kolmici na P. Boušku, ten z první centroval do vápna, kam si naběhl V. Rybář a vyrovnal. O chvíli později poločas končil.

V tom druhém nás soupeř přitlačil na naší polovinu. V brejku se ale proháčkoval přes obranu D. Ďurač, avšak nezakončil přesně. Poté opět udeřil náš soupeř a vedl 2:1. Po rohu M. Mádleho vyrazil na brankové čáře brankář hlavičku A. Vrbky a o chvíli později se důrazem dostal P. Tišler znovu před golmana domácích, ale ten opět zakročil výborně. V závěru jsme naši hru otevřeli a dostali ještě jednu branku.

karty: P. Bouška (ž)

branka: V. Rybář

sestava:                                                                       A. Matyásko