Opočnice - TJ Všejany 3:1, (0:1)

08.11.2009 15:56

O tři body jsme přišli na hřišti třetí Opočnice. První poločas patřil pouze nám. Do vedení nás posla D. Ďurač, když výstavní trefou překvapil domácího brankáře. Další branku mohl přidat P. Bouška, když obešel dva obránce, obstřelil brankáře, ale jeho střela se od tyče odrazila ven z branky.

Druhý poločas měla Opočnice velkou územní převahu, avšak bez vyložených šancí. Paradoxně, když tlak upadal, přišla nešťasná událost, když dlouhý nakopnutý míč nešťastně odskočil od jedné z mála nerovností na hrací ploše a přeskočil bezmocného P. Tišlera v brance. Tento moment nás poslal do kolen a naopak domácí nabudil. Ti využili naší skleslosti a zápas otočili na konečných 3:1.

branka: D. Ďurač

karty: T. Šáfr, M. Mádle, A. Vrbka

sestava:                                                                                    P. Tišler