Libice - Všejany 3:1, (0:0)

30.03.2009 09:18

Úvodní zápas jarní části jsme sehráli na hřišti třetí Libice. Ta byla v první půli aktivnější, měla více ze hry i gólových příležitosní. Nulu na kontě jsme přečkali za pomoci štěstí i výborně chytajícího A. Matyáska. Na druhé straně se toho příliš nedělo. I když F. Krátký branku vstřelil, nebyla uznána pro postavení mimo hru. Jinak jsme se branku soupeře snažili ohrozit spíše z dálky či standartních situací.

Druhý poločas začal z obou stran opatrně a zápas rozhodla nešťastná desitiminutovka. O první branku se postaral hostující útočník, když využil nepřesnosti v naší obraně a se štěstím prostřelil A. Matyáska. O několik minut později podnikl soupeř brejk po straně a centr skončil opět v brance. Když z dalšího brejku padla branka již na 3:0 bylo takřka rozhodnuto. O úpravu skóre se postaral A. Vrbka, který přešel polovinu hřiště přes několik soupeřů a překonal rovněž brankáře. V závěru se ještě zaskvěl A. Matyásko, když zlikvidoval gólový přímák domácích.