Hradčany - Všejany 4:4, (1:1)

15.06.2009 20:06

O utkání v Hradčanech neplatí, že jsme bod přivezli, ale že jsme dva body ztratili. Se vší úctou k soupeři totiž můžeme říci, že jsme sehráli utkání na jaře proti celku snad i nejslabšímu. Ihned v úvodu klání jsme si vypracovali velkou převahu i šance, avšak bez gólového efektu. Jak už to u nás na jaře bývá, tak z ojedinělé šance jsme inkasovali. Branka nás zaskočila a v zápětí Hradčany nastřelily tyč. Poté si však míč vyměnil P. Bouška s J. Říhou a druhý jmenovaný srovnal skóre. Tak skončil první poločas.

Z kraje toho druhého prošel M. Sutter do pokutového území domácích, byl faulován a P. Bouška penaltu proměnil – 1:2. Poté však přišel chvilkový kolaps, kterého soupeř využil a během tří minut nám vstřelil dvě totožné branky. O další vyrovnání se postaral D. Král, který nevídaně nůžkami přehodil brankáře – 3:3. Do vedení nás musel poslat nadvakrát P. Bouška, protože jeho první branka nebyla pro “ofsajd” uznána, ale při druhé již praporek být zvednut nemohl. Chvíli před koncem nastřelil M. Sutter z přímého kopu břevno. O body jsme přišli v nejzazší možné chvíli. V posledních vteřinách vyrovnal útočník domácích na 4:4 a ihned poté bylo utkání ukončeno. Bodová ztráta nás může mrzet dvojnásob, protože v případě vítězství jsme se mohli posunout před sedmé Budiměřice.