Bobnice - Všejany 3:0, (1:0)

19.10.2008 17:58

V prvním poločase jsme byli ze začátku lepší my, soupeře jsme přitlačili na jeho polovinu a vytvořili si i šance. Tu největší měl P. Bouška, když skvěle obehrál váhajícího obránce a z boku postupoval sám na brankáře, při střele mu však míč odskočil a šel mimo branku. Zanedlouho mohlo udeřit na druhé straně, ale A. Matyásko skvělým zákrokem vytáhl střelu soupeře na tyč. O chvíli později stihl vyrazit střelu z bezprostřední blízkosti, ale na dorážku již dosáhnout nemohl - 1:0. Takové bylo skóre po prvním poločase.

Hned na začátku toho druhého jsme mohli vyrovnat, když F. Krátký vyslal výbornou přihrávkou do běhu na M. Suttera, ten míč zatáhl do vápna a vrátil spoluhráči míč před prázdnou branku, tomu však v rozhodující moment balón opět skočil a šel nad břevno domácích. To soupeř potrestal a po střele z prostoru velkého vápna vedl již 2:0. Odpovědět mohl opět F. Krátký, ale jeho střela z vápna zazvonila o tyč. A tak jako již tradičně přišel trest na druhé straně, kdy domácí zvýšili na 3:0 z rohového kopu. Po zbytek utkání jsme již nebyli nebezpeční a prohráli jsme 3:0.