5. kolo Vrbice - Všejany 8:0, (4:0)

21.09.2008 14:35

Hrůzný zápas jsme odehráli na půdě Vrbice. Domácí nás jasně přehráli a připravili nám krutou porážku. Již po prvním poločase bylo o bodech rozhodnuto. Zvláště v úvodním dějství jsme hráli velice špatně, nepodrželi balon, nebojovali, neběhali.

Utkání začalo z naší strany opět vlažně, po zhruba 15 minutách jsme obdrželi první branku, která ovšem nenastartovala nás, nýbrž domáci. Ti byli rychlejší a důraznější a své vedení do poločasové pauzy zvýšili. 0:4.

Druhý poločas byl z naší strany přeci jen o kousek lepší, avšak na konečném skóre to rozhodně není vidět. Domácí vyhráli zcela jednoznačně a zaslouženě a my musíme na tento víkend zapomenout a zabojovat příští sobotu na domácím hřišti.

Vrbice - Všejany 8:0, (4:0)

karty: D. Král, J. Truksa

sestava: A. Matyásko - D. Král (J. Doležal), M. Kubín, S. Sojka (J. Truksa), L. Šuk - V. Rybář, V. Bárta, M. Sutter, J. Matyásko - P. Bouška, J. Řehoř (F. Krátký)