19. kolo Opočnice - Všejany 3:1, (1:0)

07.05.2009 17:56

Minisérie tří zápasů, které jsme odehráli bez porážky, byla přerušena na hřišti Opočnice. V utkání proti sobě nastoupil pátý tým proti šestému a rozdíl byl pouze tři body.

Hned v úvodu zápasu zahrávali domácí přímý kop a hlavička jednoho z útočících skončila na břevně naší branky. Tyčka zvonila i na druhé straně, když se na ní míč odrazil po hlavičce T. Šáfra. Náš výkon však nepřipomínal ani zdaleka ten minulý a soupeř nás přehrával jak ve fotbalovosti, tak v agresivitě. Do vedení šel, když se útočník domácích dostal za naši obranu a střelou pod břevno nedal A. Matyáskovi šanci. Poločas tedy skončil vedením domácích 1:0.

V tom druhém se vše zajímavé odehrálo až v poslední čtvrtině utkání. Nejprve domácí zvýšili po brejku svůj náskok na 2:0. Poté byl před vápnem faulován P. Bouška, sám standartní situaci rozehrál a tečovanou střelou snížil na rozdíl jedné branky. Ovšem o chvíli později podnikli domácí další rychlý protiútok a v souboji jeden na jednoho utkání rozhodli.