17. kolo Slovan Poděbrady - Všejany 2:2, (0:0)

07.05.2009 17:53

Na půdě Poděbrad jsme odehráli čtvrté kolo třetí třídy. Před utkáním byl mezi námi rozdíl pouhého bodu, který měl navíc náš soupeř. Snad poprvé jsme k utkání nastoupili v plné síle, kdy nás bylo dokonce 16.

První poločas skončil 0:0 a to po hře bez šancí, alespoň těch vyložených. My jsme se k ohrožení domácích dostali dvakrát. Nejprve J. Říha z dálky těsně minul a poté po kombinaci těsně před zakončením jeden z obránců ukopl míč D. Ďuračovi.

Poločas druhý byl již mnohem zajímavější. Po 10ti minutách hodil T. Šáfr míč až do vápna domácích, ten se odrazil k F. Krátkému, který se obtočil okolo bránícího hráče a vsítil branku. Soupeř vyrovnal po brejku, kdy rozebral naší defensivu a skóroval do prázdné branky. Do opětovného vedení nás dostal T. Šáfr, ten si naskočil na výborně rozehraný roh M. Mádlem a zavěsil. Poslední slovo však měli domácí. Ti rovněž z rohového kopu chvíli před koncem srovnali na konečných 2:2.