11. kolo Kněžice - Všejany 4:1, (0:0)

08.11.2008 21:11

K venkovnímu utkání jsme jeli s dosti úzkým kádrem. I se zaskakujícím S. Sojkou nás bylo pouze 12.

První poločas byl z obou stran opatrný a defakto bez šancí. Fotbal se začal hrát až druhý poločas. Hned v úvodu našel T. Šáfr dlouhým balonem za obranou M. Suttera, jeho střelu brankář vyrazil a J. Řehoř ho hlavou dopravil do sítě - 0:1. Poté se však projevila velká marodka. J. Vašák musel střídat kvůli křečím, dále se zranil M. Mádle a M. Sutter a dohrávali jsme defakto v devíti. Vyrovnání přišlo po rohovém kopu, kdy ještě hlavičku soupeře A. Matyásko zneškodnil, ale dorážka již skončila v brance - 1:1. Druhý gol měl podobný scénář. A. Matyásko vyrazil střelu ze samostatného úniku, ale dobíhající hráč vstřelil branku na 2:1. Poté do otevřené obrany domácí přidali další dvě branky a my tak odjeli s nulou.