4. kolo Všejany - Milovice B 3:0, (2:0)

Zápas proti zatím nejlepšímu celku, který jsme v této sezóně potkali, pro nás dopadl výsledkově výborně. Přitom se mohlo utkání vyvíjet úplně jinak nebýt výborného A. Matyáska. Již ve druhé minutě se na něj totiž řítil sám hostující útočník. Náš brankář však jeho úmysl vystihl a přehodit se nenechal. Uběhlo dalších 10 minut a oba hráči si situaci zopakovali. Ovšem se střelou po zemi si opět náš gólman poradil. Avšak nadále pokračovala územní převaha Milovic, které drželi míč mnohem častěji na svých kopačkách. Po půl hodině hry jsme nechali vzpomenout na produktivitu z minulé sezóny a z první naší šance byla úvodní branka zápasu. V. Pokorný vhodil aut na P. Boušku, který patou přiťukl na J. Řehoře. Ten poslal míč před branku, kam si nasprintoval obránce L. Michl, přetlačil bránícího hráče a střelou o břevno uklidil míč do branky. Jen o pár minut déle se nedohodli hostující hráč s brankářem a P. Bouška zvyšoval pohodlně do prázdné branky na 2:0, jak také poločas skončil.

Ten druhý probíhal ve stejném duchu, kdy se Milovice snažili s míčem na kopačkách něco vymyslet, ale vytvořili si už jen jednu vážnější příležitost, když přízemní centr do vápna poslal hráč hostí na tyč. Definitivně rozhodl P. Bouška, který využil přihrávky J. Říhy a v samostatném úniku střelou podél brankáře zpečetil naše vítězství v poměru 3:0. A tak jedinou kaňkou na zápase bylo nezaviněné zranění V. Rybáře, který si po souboji a pádu poranil rameno.

branky: P. Bouška 2, L. Michl

karty: A. Vrbka (ž)

diváků: 100

sestava: A. Matyásko - L. Michl, M. Kubín, A. Vrbka, M. Sutter - J. Vašák (V. Rybář ( L. Suk)), M. Mádle, J. Říha, V. Pokorný - P. Bouška, J. Řehoř (J. Doležal)