12. kolo Všejany - Kovanice 1:2, (0:2)

Poslední domácí zápas letošního roku pro nás znamenal první porážku na našem hřišti. Oba týmy předváděly během zápasu nepohledný fotbal. V podstatě jediné dvě vážné příležitosti prvního poločasu znamenaly vedení našeho soupeře 2:0. My jsme se nemohli dostat do tempa a bojující hosté si nijak nekomplikovali život a vše řešili dlouhým odkopem.

Průběh druhého dějství ovlivnilo brzké vyloučení záložníka z Kovanic, který musel po druhé žluté kartě do sprch. Vzápětí jsme vstřelili kontaktní branku, když se výstavní ranou z dálky prosadil L. Suk. Jen o pár minut později měl na kopačce vyrovnání M. Mádle. Svou střelu však z malého vápna namířil vysoko nad. Chvíli na to vběhl do vápna L. Balatka a nahrál pod sebe na J. Vašáka, tomu však v ideální pozici střela nesedla a skončila mimo. Poté měli velkou šanci také hosté, když po faulu D. Krále zahrávali pokutový kop. Jeho exekutor však mířil jen do břevna. Z naší velké územní převahy už ovšem žádná vážnější příležitost nepřišla, a tak si hosté odvezli zasloužené tři body, které jsme jim darovali špatným prvním poločasem.

branka: L. Suk

karty: D. Král (ž), P. Bouška (ž)

diváků 30

sestava: A. Matyásko - L. Suk, M. Kubín, D. Král, M. Sutter - L. Balatka, J. Říha, J. Vašák, M. Mádle (T. Schovanec) - P. Bouška, J. Řehoř