13. kolo Kounice - Všejany 3:1, (1:1)

Poslední zápas podzimní sezóny pro nás znamenal výjezd do Kounic a vskutku stál za to. Utkání se v průběhu proměnilo místy v řež, kterou dovolil benevolentní sudí. Vše přitom začalo normálně. Domácí byli v úvodu neškodní a po jejich nedorozumění skóroval L. Balatka. Vše však odstartoval brutální faul domácího obránce, který u rohového praporku skočil nohama na před do kotníku M. Mádleho. I několik málo rozumných domácích hráčů uznalo, že se jednalo o zákrok na červenou kartu, rozhodčí však neodpískal ani faul. Tím si začali domácí dovolovat stále více a téměř každý jejich zákrok zaváněl nebezpečným faulem, přičemž nejvíce zvláštním způsobem hry se projevoval hráč č. 15, přezdívaný Kozel, který chytal protihráče mimo hru za rozkrok. Domácí ještě v první půli hlavou vyrovnali z blízka hlavou.

Druhá půle začala naším tlakem, kdy nejprve výbornou střelu V. Pokorného vytáhl neméně dobrým zákrokem brankář Kounic. Poté se po centru ze strany dostával do zakončení P. Bouška, který už už střílel z malého vápna, byl však stažen dobíhajícím obráncem, ale i tentokrát se nepískalo. Poté domácí přidali další dva góly hlavou a vyhráli tak 3:1. Způsobem, jakým toho však dosáhli, mi přijde zvláštní. Možná že o tom je fotbal, ale nevím jak domácí, jestli oni nemusí po víkendovém zápase do práce či do škol. Ale myslím, že o tomhle víkendový fotbal pro zábavu rozhodně není. Ovšem z reakcí ostatních týmů je to domácím zřejmě úplně jedno.

branka: L. Balatka

sestava: A. Matyásko - L. Suk, M. Kubín, T. Šáfr, M. Sutter - L. Balatka (J. Řehoř), J. Říha, M. Mádle, V. Pokorný - P. Bouška, J. Vašák