9. kolo Hradištko - Všejany 0:2, (0:1)

O body jsme se tentokrát jeli utkat do Hradištka, které bojuje o setrvání v soutěži. První krok ke třem bodům jsme mohli udělat již v první minutě, kdy se sám před brankáře dostal J. Vašák, ale střelu namířil pouze do něj. Poté však nastal obraz hry, který následoval po celý zbytek utkání. Domácí si nedělali těžkou hlavu a nakopávali dlouhé míče, co nejdále od své branky. My jsme se snažili soupeře přehrát po zemi, ale dlouho jsme se do žádné velké šance nedostali. Až poté se do míče opřel z 20 metrů V. Pokorný a jeho tvrdou střelu brankář s obtížemi vyrazil. Chvíli na to už byl úspěšnější, když zablokoval další nákop jednoho z obránců a svůj samostatný únik zakončil vedoucí brankou.

Druhý poločas pokračoval ve svém duchu, avšak po chvíli nám dodal klid střídající J. Řehoř, ke kterému se dostal míč uvnitř velkého vápna a ten ho tvrdou střelou napálil k tyči. V dalších dvou příležitostech se ocitl M. Sutter, který nejprve po našem rohu nastřelil z vápna tyč a poté po uličce P. Boušky trefil sám před brankářem pouze jeho tělo. Několik dalších slibně rozvíjejících se akcí jsme sami pokazili buď špatnou přihrávkou, nebo zpracováním. Utkání tak skončilo naší zaslouženou výhrou 2:0.

branky: V. Pokorný, J. Řehoř

karty: L. Balatka (ž)

sestava: A. Matyásko - L. Michl, T. Šáfr, A. Vrbka, L. Suk - M. Sutter, J. Vašák, J. Říha, M. Mádle (J. Řehoř) - P. Bouška, V. Pokorný (L. Balatka)