23. kolo Předhradí - Všejany 1:2, (0:1)

V dalším utkání jsme se představili na horké půdě čtvrtého Předhradí. To do zápasu vstoupilo o něco lépe a zpočátku si vytvořilo lehkou převahu. My jsme se snažili prezentovat rychlými kombinačními přechody do útoku, ale zpočátku jsme troskotali na našich nepřesnostech. Domácí hrozili zejména po standardních situacích, které zahrávali velmi kvalitně a po celý zápas nám s nimi dělali velké problémy. Do vedení jsme šli přesto my. J. Vašák zblokoval odkop váhajícího obránce a postupoval sám proti domácímu brankáři. Zvolil zakončení podél něj a rázem to bylo 0:1. Ve zbytku poločasu domácí nadále hrozili zejména po rohových kopech. Jejich největší příležitost přišla po střele z přímého kopu, kterou A. Matyásko vyboxoval na břevno.

Do druhého poločasu jsme vstoupili nejlépe, jak jsme mohli. Již po několika minutách se míč po ose T. Šáfr, M. Sutter, J. Říha dostal do vápna až k P. Bouškovi, který balon zasekl a levou nohou obstřelil brankáře na zadní tyč - 0:2. Netrvalo však dlouho a domácím už vyšla jedna ze standardních situací a hlavou snížili na 1:2. Tím se dostali na koně a nutno přiznat, že ve zbytku utkání měli velkou územní převahu, přičemž každý faul na naší polovině znamenal velké nebezpečí. Ještě jednou při nás poté stálo štěstí, když další standardka skončila po teči na naší tyči. I přesto jsme naše vedení uhájili a přivezli jsme si tak vydřené a cenné tři body.

branky: J. Vašák, P. Bouška

sestava: A. Matyásko - L. Michl, M. Kubín, D. Hejduk, L. Suk - M. Sutter (A. Michl), J. Říha, T. Šáfr, M. Mádle (T. Schovanec) - P. Bouška, J. Vašák