16. kolo Všejany - Straky 6:1, (4:0)

Ve třetím jarním kole jsme Strakám oplatili loňskou porážku a přesvědčivě zvítězili 6:1. Již od úvodní minuty jsme byli aktivnější a odměna přišla záhy. P. Bouška nacentroval od brankové čáry míč na zadní tyč, kde ho do sítě umístil M. Mádle. Stejný střelec byl i u druhé branky. To mu pro změnu od brankové čáry nahrál J. Vašák na přední tyč a levačka M. Mádleho byla z blízka opět neomylná. Povedenou přihrávku měl na svědomí i J. Říha, který vyslal do samostatného úniku P. Boušku, ten obešel vyběhnuvšího brankáře a pohodlně zakončil na 3:0. Ti samí hráči si spolupráci zopakovali o chvíli později. J. Říha ustál souboj u brankové čáry a našel od ní na malém vápně stojícího P. Boušku, který podél brankáře zvýšil na poločasových 4:0.

Z kraje druhého poločasu jsme však polevili a soupeř toho dokázal využít. Útočník hostí vystřelil přibližně pět metrů před vápnem a A. Matyásko si s plavající střelou nedokázal poradit. To sice Straky na chvíli nabudilo, ale jejich odpor zlomil netradiční střelec M. Mádle, který využil centru M. Suttera a "z voleje" zkompletoval hattrick. Když záhy soupeř z trestného kopu orazítkoval břevno a L. Balatka proměnil samostatný nájezd po přihrávce J. Řehoře, tak už ani nemusel mrzet další neproměněný nájezd od J. Říhy.

branky: M. Mádle 3, P. Bouška 2, L. Balatka

sestava: A. Matyásko - L. Michl, M. Kubín, T. Šáfr, L. Suk - M. Sutter, M. Mádle (J. Řehoř), J. Říha, J. Vašák - V. Pokorný, P. Bouška (L. Balatka)