Budiměřice - Všejany 4:2, (1:0)

05.04.2009 02:03

V dalším kole jarní sezóny jsme opět sehráli na půdě soupeře a to na hřišti Budiměřic. Úvodní půlhodina byla zcela v naší režii a můžeme litovat, že jsme její finální fázi nezvládli lépe. V úvodní příležitosti se ocitl J. Říha, který vystihl špatný odkop soupeře, ale z velkého vápna netrefil odkrytou branku. O chvíli později M. Sutter obelstil obranu domácích, ale brankář byl v souboji jeden na jednoho úspěšnější. Poté přišli příležitosti P. Boušky, nejprve v dobré pozici vysoko přestřelil, poté obešel brankáře, ale jeho střelu do prázdné branky skluzem vykopl jeden z obránců, za to přišel trest, kdy vůbec první vážnější akce domácích skončila brankou na 1:0. Těsně před poločasem ještě P. Bouška tvrdou střelou nastřelil tyč.

Druhý poločas opět začal naší aktivitou, kterou konečně přetavil ve vyrovnávací branku v zimě příchozí D. Ďurač. Jenže odhodlání utkání zvrátit zlomily dvě slepené branky domácích. Poté již byl soupeř lepší. Jiskru naděje vykřesal po faulu na T. Šáfra z penalty M. Sutter. Jenže dvougólové vedení vrátil na stranu soka rovněž z penalty jeden z útočníků. Po dobrém výkonu, avšak prachmizerné koncovce jsme tedy odjeli opět s nulou.