Bobnice - Všejany 6:1, (3:0)

20.04.2010 21:01

K tomuto utkání není ani tak co napsat. Kdo to neviděl, neuvěří. Domácí tým dal celku Všejan lekci z produktivity. Hosté začali dobře a hned v úvodu utkání Ďurač nastřelil tyč domácí branky, avšak hned z následného protiútoku obdrželi úvodní branku. Poté se utkání neslo v duchu boje ve středu pole, kdy si jak domácí tým, tak i hostující vytvořili několik slibných příležitostí ke vstřelení branky. Jediný rozdíl mezi oběma týmy byla schopnost tyto šance proměnit. Zatímco hosté byli v gólových situacích zcela impotentní, domácí tým proměnil takřka všechny šance, které si vytvořil. Oba celky odcházely do kabin za poločasového výsledku 3:0, který byl až krutý pro hosty ze Všejan a vše vypovídalo o tom, že je zápas rozhodnut. Do druhé půle vstoupili hráči Všejan odhodlaní nelichotivý výsledek zlomit a pokusit se takřka o nemožné a přivést alespoň cenný bod za remízu. Plán se jim začal dařit, když hned po pěti minutách snížil stav utkání na 3:1 Bouška. Po této brance byli hosté daleko fotbalovější a přimáčkli soupeře na jejich polovinu. Ze skrumáže před domácí brankou nastřelit opět tyč hlavou J. Říha. Bohužel pak došlo ke zlomovému okamžiku celého zápasu. Hostující gólman Matyásko, vědom si svých nedobrých statistik s týmem Bobnic, vyrobil nevídanou minelu, kdy podběhl nakopnutý míč, který domácí hráč na polovině hřiště v tísni nakopl na branku Všejan.

Po tomto zkratu brankáře zůstal celý tým Všejan zcela opařený a tím se zhroutila i taktika utkání. Na hřišti už se v podstatě předvádělo jen domácí mužstvo Bobnic, které do konce zápasu přidalo ještě dvě branky a poslalo tak tým TJ Sokola Všejany s krutým výsledkem 6:1 zpět domů.

Branka: Bouška

TJ Sokol Všejany: A. Matyásko – L. Michl, Kubín, Šáfr, Říha – Bárta (Řehoř), Mádle, Vrbka, Rybář – Ďurač, Bouška

Napsal V. Bárta (tiskový mluvčí, manager pro styk s veřejností, vedoucí marketingového oddělení)